Kasulikud materjalid

♥ Sünnitusel mängib lisaks füüsilisele aspektile suurt rolli ka emotsionaalne pool. Kuna uskumusi ja lugusid, mida endale seoses sünnitusega räägitakse, on erinevaid, tegelen selle poole ettevalmistusega ainult individuaalselt! ♥

♥ Kui tunned hirmu või kõhkled iseenda võimes sünnitada, võta kindlasti ühendust! Meie keha ei tee vahet, kas oht on reaalne või ainult meie peas- ta reageerib samamoodi. See on töö, mis tuleb ära teha enne suure sündmuse saabumist, et see saaks olla pehme, nauditav ning maagiline! ♥

Sünnitus- 10€

Selles videos (43 minutit) räägin sünnitusest kehalises plaanis, kuna usun sügavalt, et asjade mõistmine aitab alandada ärevust ja hirmu.

 

Räägin ka valust*. Miks ning kus see tekib ja tasakaaluks vastu meie keha imelisest vastureaktsioonist.

*Erakohtumistel on see ainuke kord kui ma seda sõna kasutan, ning ka Sinul soovitan sellele leida, peale video vaatamist, meeldivam alternatiiv.

 

Soovist videot vaadata anna teada emailile doulaeliana@gmail.com!

Eneseabi nipid- 10€

Selles videos (45 minutit) jagan erinevaid asju, mida saab teha, et sünnitus edeneks.

 

Räägin hingamisest, liikumisest ja paljust muust. Kõik videos käsitletud variandid on lihtsad ning tehtavad, kuid võivad muuta sünnituse juures nii palju! Võta endale see aeg ja valmistu.

 

Soovist videot vaadata anna teada emailile doulaeliana@gmail.com!

Mediteerimisel on mitmeid tõendatud postiivseid mõjusid tervisele.

Nagu paljude muude asjadega, tuleb ka seda harjutada. Eriti tore on see, et iga harjutamisega muutuvad kasud järjest sügavamaks ja kergemini saavutatavaks.

Imetamisega alustamine ja esimesed elutunnid- 10€

Selles videos räägime sellest, mida toovad esimesed elutunnid kaasa beebi jaoks ja ema jaoks.
Mida jälgida imetamisega alutsamisel. Mis on normaalne kaalukaotus ning kuidas sättide beebi rinnale nii, et kõigil oleks hea!

PS: Probleemide ilmnemisel võta kindlasti ühendust nõustaga, kelle leiad näiteks siit: https://www.siet.ee/noustajad/

 

Soovist videot vaadata anna teada emailile doulaeliana@gmail.com